Harry I wouldn't worry to much about the watts mate, if you take the average price per kWh (unitof electricity) and do some maths we can calculate how much this would cost to run 
So the average price of a unit is about 7p I belive so we take this and times it by your wattage
7 x 86 = 602
now divide it by 1000 ( because a unit is a KILOwatt not a watt)
602 / 1000 = .602p per hour to run
so over a day
.602 x 24 = 14.4p per day
this may vary depending on your unit price
ps an average light bulb is 100w
So the average price of a unit is about 7p I belive so we take this and times it by your wattage
7 x 86 = 602
now divide it by 1000 ( because a unit is a KILOwatt not a watt)
602 / 1000 = .602p per hour to run
so over a day
.602 x 24 = 14.4p per day
this may vary depending on your unit price
ps an average light bulb is 100w

mum never shops at ebay because she thinks that when you buy somthing it will never come. me and my dad say thats is very unlikely. she goes yer it is i have people at work that says.... im like mum you always say you have people at work say stuff like that. im going to get some stuff on ebay my dad will understand.... as soon as he sees the return pumps price (new)
i will proberly get the skimmer and the return pump from ebay (if i can get it)